Startlistor och resultatlistor
Här kan du se vilka som är anmälda till Härnö Trail 2017 samt resultat från tidigare år.
Vilka är anmälda?
Vilka är anmälda?
Härnö Trail
Härnö Trail Kort
Antal anmälda: 485
Efternamn
Förnamn
Klubb eller ort
Abrahamsson
Monika
Bromma
Ågren
Anna
Sundsvall
Ahlgren
Benjamin
Umeå
Ahlgren
Emanuel
Umeå
Ahlmark
Joacim
Sollefteå skidklubb
Åhman
Stina
Umeå
Ahokas
Karri
Hurriganes
Aivaz Ihari
Mehdi
Altran
Åkerlund
Oskar
Team Nordic Trail
Åkerlund
Johan
Näsåker
Ålander
Johan
Team Nordic Trail
Alfredsson
Eva
BEAKTIV
Allberg
Kamilla
Umeå
Almséus
Erik
Hedemora
Almséus
Johanna
Hedemora
Amnow
Martin
Stockholm
Anderbom
Emma
Umeå
Andersson
Tobias
Sangis
Arburua
Aritz
Elicentra AB
Arenlid
Peter
Härnösands alpina
Arnqvist
Anders
Nynäshamn
Åslund
David
StaloAdventures
Åström
Jens
Ersmark
Axelsson
Henrik
IF Goa gubbar
Bäckman
Thomas
Härnösand
Barkemo
Mats
Sidlake Runners
Barkemo
Malin
Sidelake Runners
Bengtsson
Mats
Umara Sports Club
Berg
Linda
Östersund
Bergfors
Cristin
Söråker
Berglund
Mikael
Clas Ohlson IF
Berglund
Dan
Team Westvallen P28
Bergquist
Kenneth
Hemsö IF
Bergqvist
Ulf
Hemlingby Loparklubb
Bjäresten
Erik
Grebo north side
Björk
Jonas
Nordmaling
Björkman
Janne
Härnösand
Björlin
Mathias
Inlöparna Höga Kusten
Bjurhall
Rebecka
Härnösand
Bjurner
Martin
Kungsholmen
Blidefalk
Patrik
OK Södertörn, Farsta
Block
Kristofer
Sollefteå Skidor IF
Blomberg
Lars
Sundsvall
Blomgren
Niklas
Domsjö
Blomquist
Peter
Gånsvikshamn
Boberg
Erik
Frösön
Bogren
Stieg
Bondsjöhöjdens IK Skidor
Bogren
Albin
Hemlingby LK
Bogstag
Magnus
Kovland
Bohman
Jörgen
Härnösand
Boija
Mikael
Sundsvall
Borglund
Seth
Härnösands OK
Boström
Ulf
Brännan Roadrunners
Brännkärr
Tommy
Is Söderby/Finland
Bretz
Åsa
Vibyggerå
Broberger
Andreas
Umeå
Bruman
Camilla
Bräcke SK
Brun
Peter
Bjuråker
Burgener
Nathalie
Lauftreff Thun
Bygdell
Emanuel
--
Bygdell
Johanna
Öbacka LK
Bylund
Anna
Härnösand
Bystedt
Monica
Hemsö IF
Byström
Mattias
LOGOSOL
Caap
Kerstin
Härnösands OK
Cabrajic
Zdenko
Sundsvall
Carlbom
Lars
Brännan Roadrunners
Carlbom
Joakim
Brännan Roadrunners
Carlsson
Lina
Västerås
Charleville
Pontus
Åre
Chorell
Elin
Umeå
Chorell
Hugo
Vaksala Pingis Pojkar
Claeson
Anna-Sara
Röbäck
Claesson
Magnus
Bergeforsen
Claesson
Martin
Team Nordic Trail Umeå
Claesson
Elin
Inlöparna Högakusten
Cosnier
Maria
Solna
Cosnier
Bruno
Solna
Dahl
Tobbe
Unika Löpar Resor
Dahlberg
Erik
Härnösand
Dahlqvist
Kristin
IKHP
De Spiegeleer
Alexandre
Umeå
Degols
Joel
Uppsala vasaloppsklubb
Dos Santos
Lisa
Stockholm
Edfast
Lasse
Göteborg
Edlund
Fredrik
Röbäck
Edlund
Pelle
Stöcke ts Järnet
Ekebro
Ulrika
Härnösand
Eklund
Andreas
Sundsvall
Eklund
Britt-Marie
Sundsvall
Ekman
Jenny
Stöcksjö IS
Ekspong
Joakim
Umeå
Elf
Petra
P&J Elf Konsult AB
Elf
Jörgen
P&J Elf Konsult AB
Elfvendal
Dan
Härnösand
Eliasson
Roger
Meat the butchers
Eliasson
Maria
Trastvägen Trailrunners
Emilsson
Patrik
Umeå
Enckell
Magnus
Tralltrollen
Enetjärn
Albin
Umeå
Engberg
Kristina
Stockviks SF
Engberg
Siri
Järla IF Orientering
Engberg
Dan
Järla IF
Engstrand
Jenny
Sundsvall
Engström
Hanna
Nordic Military Training Sundsvall
Enlund
Eva
Skavsårets löparklubb
Ericsson Sjöman
Jonatan
Åsäng
Eriksson
Hobbe
Härnösand
Eriksson
Lars-Erik
Stockholm
Eriksson
Viktoria
Lunna
Eriksson
Lars-Ivar
Piteå
Eriksson
Anna-Maria
Tynderö ik
Eriksson
Bo
Härnösand
Eriksson
Anna
Ljustorps IF
Eriksson
Albin
Sundsvall
Eriksson
Veronica
Sundsvall
Eriksson
Conny
Ömk motocross&Enduro
Erlandsson
Josefin
Ok Milan
Ern
Daniella
Åsele
Estman
Fredrik
Hemsö IF
Eurenius
Daniel
Sundsvall, Nolby
Eurenius Larsson
Axel
Härnösand
Fahlgren
Anna
Husum
Fahlgren
Anna
HUSUM
Falebrand
Mathias
Grebo Svartåkare
Fälldin
Mia
Härnösand
Fälldin
Pontus
Härnösand
Fälldin
Agnes
Härnösands SK
Fandén
Anna
Run with me stockholm
Färnkvist
Johan
Orrvikens IK
Finell
Peter
Trippelmontage AB
Flink
Maria
IK NocOut.se
Flock
Ulrika
Mälarö Löparklubb/Ekerö Runners
Forsberg
Magnus
Östermalms IF
Forsberg
Jens
Fagerland
Forslund
Mimmi
BeAktiv
Forssmark
Henrik
Sundsvall
Fredholm
Gustav
Blodsmak IK / Årsta
Friis
Gustav
Uppsala
Frycklund
Jan
Härnösand
Fundin
Eva
Alnö
Gärd
Johan
Sundsvall
Gidlund
Robert
Sundsvall
Gilliusson
Staffan
Bondsjöhöjdens ik
Göransson
Jonas
Stockholm
Göransson
Fredrik
Åsarna IK
Grahn
Elina
Järla Orientering
Granberg
Rickard
IF Kusthöjden
Granström
Peter
Sundsvall
Grip
Tove
Trastvägen trailrunners
Grip
Johan
Trastvägen trailrunners
Grip
Martin
Stockholm
Grönaas
Christofer
Team Närbruket
Gussing
Fredrik
Trastvägen trailrunners
Gustafsson
Anna
Härnösands OK
Gustafsson
Henrik
Team Nordic Trail
Gustavsson
Kim
Sundsvall
Gyllenberg
Stefan
Lugnviks IF
Gyllenberg
Mia
Karlstad
Häggqvist
Jessica
Öbacka LK
Häggroth
Maria
Kiruna
Haglund
Glenn
Dykarklubben Botten
Haglund
Tommy
Sundsvall
Håhus
Nils
Krokom
Håll
Marcus
Härnösand
Hall
Andreas
Järla Orientering
Hallberg
Joel
Umeå
Hallgren
Jesper
Stockholm
Hallman
Erik
Hallman Racing
Hallor
Anton
Team Nordic Trail
Hallor
Reinert
Östansjö SK
Hallström
Fredrik
Östersund
Hällström
Lina
Boden
Hamberg
Emilia
TheHamFam feat Sjölen
Hamberg
Eva
TheHamFam feat Sjölen
Hammar
Patrik
Umeå
Hammar
Anna-Karin
Trastvägen trailrunners
Hammarström
Lars
Sundsvall
Hamrin
Christoffer
Härnösand
Hansson
Martin
Härnösand
Harnesk
Karin
Umeå
Hässler
Martin
Mameluckerna
Hauge
Anders
Multitude
Hedin
Kajsa
Sundsvalls OK
Hedlund
Sandra
Östersund
Hellgren
Joakim
Svala IF
Hellmer
Erica
Morgongåva
Hellmer
Kahl
Morgongåva
Hemmingsson
Emma
Östersund
Hemström
Liselotte
Johanneshov
Henning
Arvid
Öbacka LK
Hermansson
Martin
IF Goa gubbar
Hertil
Stefan
Stöcke TS Järnet
Hertzberg
Markus
Umeå
Hessel
Victoria
Sundsvall
Hildingsson
Linus
Umeå
Hjelte
Josefin
BeAktiv
Hodler
Simon
IFK Mora FIK
Hodler
Sara
Mora
Högberg
Bengt
Baldershage RR, Härnösand
Högberg
Christian
Vibyggerå SK
Höglund
Andreas
Stockholm
Höglund
Jonas
Sundsvall
Höglund
Daniel
Matfors
Holgersson
Mattias
Skummeslöv
Holma
Agnes
Järnäs
Holma
Marie
Järnäs
Holmberg
Andreas
Sundsvall
Holmgren
Daniel
Piteå
Holmgren
Jonatan
Skellefteå
Holmstrand
Fredrik
Bergeforsen SK
Hoppman
Sara
Örnsköldsvik
Hoppman
Hans
Örnsköldsvik
Huig
Alexander
Härnösand
Hultgren
Fredrik
Knivsta
Hultgren
Daniel
Sundsvall
Ingelgård
Sören
Upplands Väsby
Isaksson
Magnus
ARNÄSVALL
Isaksson
Elin
TRVFF
Isberg
Nadja
MariebyGIF
Ivarsson
Mikael
Tralltrollen
Jakobsen
Helena
Friskis&Svettis sundsvall
Jakobsson
Lars
Fredrikshofs FIF
Jakobsson
Mia
Alnö
Jansson
Johanna
Team Nordic Trail
Jansson
Anna
Solna
Jansson
Niclas
Solna
Jansson
Rikard
Norrgårdsskäret
Janvier
Bruno
Umea
Johansson
Tobias
Röbäck
Johansson
Niklas
Bjärtrå
Johansson
Emma
Studentidrotten Luleå
Johansson
Sofia
Häggenås
Jomsson
Micke
Team Outmeals
Jonnerby
Elinor
Agnäs IK
Jonsson
Tomas
Hemsö IF
Jonsson
Oskar
Inlöparna Höga Kusten
Josefsson
Henrik
Härnösand
K. Ljungberg
Jessica
Team Fjällmusen
Kaic
John
Sundsvall
Källström
Kicki
Sundsvall OK
Karlsson
Martin
Luleå
Karlsson
Mia
Sollefteå Skidor
Karlsson
Anton
Stockholm
Karlsson
Henning
LK Spring
Karlsson
Anna-Lotta
Sundsvall
Karlsson
Frida
Sollefteå GIF Friidrott
Karlsson
Torbjörn
Tisdagsklubben Sundsvall
Karlstrand
Robin
Uppsala
Kåvius
Niklas
axa sport club
Kempe
William
Com Hem LK
Kempe
Anna
Hemsön IF
Kempe
Erik
Hemsö IF
Kerttu
Olof
Sundsvall
Keskin
Osman
Hägersten
Kjellin
Magnus
Docksta
Klemming
Daniel
Härnösand
Kling
Jenny
Anna 40
Klingered
Tom
Alnö
Krona
Karl-Johan
Lögdö
Kuipers
Melvin
Docksta
Kullberg
Hans
Sundsvall
Lannergård
Karin
BJÖRKLINGE
Lans
Fredrik
Team Fjällmusen
Larsson
Thommy
Team B3IT
Larsson
Petter
Piteå
Larsson
Kalle
Stöde IF
Leander
Jessica
Johanneshov
Leidner
Karl
Umeå
Lennestål
Pär
Härnösand
Lidén
Jonas
Sundsvalls Klätterklubb
Lidèn
Anna
Härnösand
Lind
Pontus
Härnösands Alpina Klubb - Freeride
Lindahl
Åsa
Sundsvall
Lindahl
Mattias
Sidelake Runners
Lindahl
Helena
Sidelake Runners
Lindblom
Jenny
Nedansjö IK
Lindfors
Magnus
Umeå
Lindgren
Hannes
Umeå
Lindström
Tobias
Saltarö Joggers Triathlonklubb
Lindström
Kristin
Stigsjö IK
Lindström
Elin
Sundsvall
Löfvander
Henrik
BeAktiv
Loren
Christina
Röbäck
Lundahl
Joachim
Enskede
Lundbäck
Henrik
Sundsvall
Lundblad
Jan
Bromma
Lundblad
Oskar
HÄRNÖSAND
Lundgren
Elna
Härnösands OK
Lundgren
Benita
Bærums Verk, Norge
Lundin
Rickard
Team Nordic Trail Sollentuna
Lundin
Mattias
Iksu multisport
Lundmark
Elin
Umeå
Lundqvist
Malin
Västerås
Lundstedt
Milly
Inlöparna Höga Kusten
Luthman
Martin
Sundsvall
Mähönen
Timo
IFK Lidingö SOK
Malm
Karl-Erik
Strömbäck, Umeå
Malm
Sara
Härnösand
Marklund
Niklas
Härnösand
Måseide
Emil
Östersund
McKelvey
Grant
Stockholm
Mistef
Imad
Inlöparna Höga Kusten
Moberg
Ulf
Vallentuna
Modigh
Fredrik
Västerås Skidklubb
Moen
Elisabeth
Bromma
Munck-Larsson
Viktor
Måndagsklubben IF
Munck-Larsson
Anna Maria
Säters IF triathlon
Näslund
Jennie
Sandö IF
Näslund
Jennie
Sandö IF
Näsström
Barbro
Dala-Husby
Nerpin
Anders
Domsjö
Nilsson
Susanna
Kovlands IF
Nilsson
Nina
Arnäs IF
Nilsson
Sebastian
Sundsvall
Nilsson
Lars
Notsand
Nilvander
Emil
Tynderö IK
Nisses
Sofia
Orrvikens IK
Nisu
Irma
Gustavsberg
Nordgren
Harald
Stockholm
Nordin
Patric
Boden
Nordin
Jonas
Härnösand
Nordin
Tobias
Blodsmak IK
Nordin
Anders
Lucksta IF Skidor
Nordin
Jill
Lucksta IF Skidor
Nordlander
Thomas
Örnsköldsvik
Nordlöf
Yvonne
Noraström
Nordlöf
Lennart
Solumshamn
Nordlöf
Tomas
Umeå
Nordlund
Krister
Älandsbro
Nordlund
Jonas
Alnö SK
Nordquist
Jonas
Täby
Nordstrand
Linda
Stockholm
Nordstrand
Nils
Stockholm
Norén
Larsa
Härnösand
Norlin
Michael
Krutröken if
Norrgrann
Oskar
Härnösand
Norring
Jenny
Matfors
Nurlin
Rickard
Benrangel
Nygren
Maria
Team Westvallen P28
Nygren
Håkan
Ljustorps IF
Nylund
Sara
Stigsjö IK
Öhman
Linus
Härnösand
Öhman
Stefan
TTGU
Öhman
Gustav
Lidingö Surfers
Öhman
Anna
Anna 40
Öhman
Olov
Storkågeträsk
Oja
Jennie
Team nordic trail
Olevik
Jonas
Sundsvalls OK
Olofsson
Thomas
Sundsvall
Olofsson
Sofia
Västerås
Olofsson
Linda
Boden
Olofsson
Frans
Stigsjö IK
Olofsson
Lucas
Ljustops IF
Olsén
Christina
Umeå
Olsson
Fredrik
BeAktiv
Olsson
Sandra
Sollentuna
Olsson
David
Härnösand
Olsson
Stefan
Härnösand
Olsson
Rasmus
Sundsvall
Olsson
Krister
KOHO Blackbay
Olsson
Henrik
KOHO Blackbay
Öman
Maja
Härnösand
Oskarsson
Fredrik
Gulf Årsunda
Östberg
Tomas
Östersunds Orienteringsklubb
Östlund
Niel
Baggersch IK
Östlund
Max
Team Westvallen P28
Östman
Fredrik
Umeå
Ottosson
Rikard
Slätta
Packendorff
Niklas
Kälvesta
Pajunen
Jere
IFK Lidingö SOK
Paulsson
Kajsa
Uppsala
Paulsson
Stina
Östersund
Paulsson
Jörgen
Luleå
Paulsson
Sofia
Elefantgudens IF, Saltsjö Boo
Perminger
Linda
Stockholm
Persson
Hans
Bräcke SK
Persson
Anna-Lena
Gulf Årsunda
Petré
Helena
Härnösand
Pettersson
Ola
Täby
Pettersson
Sandra
Sundsvall
Poromaa
William
Åsarna IK
Prüzelius
Rikard
STOCKHOLM
Prytz
Andreas
Härnösand
Rajaniemi
Henrik
Ludvika
Ramström
Lena
Luleå
Ramström
Andreas
Luleå
Reiz
Katarina
Sundsvalls klätterklubb
Renström
Johan
Härnösand
Reunanen
Jacob
Umara Sports Club
Richnau
Linda
Löparlycka, Sundsvall
Richnau
Jan-Erik
Löparlycka, Sundsvall
Rollne
Tobias
Idrottskadespecialisten.se
Rosengren
Annica
Trastvägen trailrunners
Rosling
Emma
Ekerö Runners
Rubensson
Emil
Bergeforsens SK
Russell
Clare
Göteborg
Russell
Laurence
Härnösand
Sälg
Ulf
Härnön
Sandberg
Robert
Kusmark
Sander
Patrik
Team Gubz
Saur
Angelica
Ljustorp IF
Savelid
Christin
Linköping
Savelid
John
Linköping
Selin
Niklas
High Coast Ultra RC
Selling
Benjamin
Härnösands OK
Selling
Magnus
Hörnösands ok
Sjödin
Leif
Umeå
Sjödin
Tommie
Hemsö IF
Sjögren
Johan
Telekonsulterna HÄRNÖSAND
Sjölén
Lena
TheHamFam feat Sjölen
Sjölund
Niklas
Härnösands DHK
Sjöstedt
Anna
Umeå
Sjöstrand
David
Tynderö IK
Sjöström
Kalle
Team Sjöström
Sjöström
Marcus
Matfors
Sjöström
Anton
Umara sportsclub/ Team Sjöström
Sköndal
Åsa
östersund
Skutberg
Hasse
Trillevallen Sportklubb
Söder
Nina
Beaktiv
Söderberg
Jonatan
Gävle
Söderholm
Fredrik
Njurunda SK
Söderlind
Henrik
Härnösands DGC
Söderlind
Ann-Sofie
LSS-Härnösand
Söderlind
Tomas
LSS-Härnösand
Ståhl
Karl
Sidelake Runners
Ståhl
Janet
Sidelake Runners
Stamm
Florian
BeAktiv
Stenwall
Magnus
Östersunds Triathlon
Stiernberg
Michael
15.Bat
Stom
Emma
Sundsvall
Storvik
Matilda
Stigsjö
Strömqvist
Peter
Gånsvik LK
Sund
Daniel
Team Sundarna
Sund
Åsa
Team Sundarna
Sundberg
Karin
Valbo AIF
Sundkvist
Christer
Friskis&Svettis
Svanbeck
Joakim
Soft
Svanberg
Jessica
Friskis & svettis Härnösand
Svanberg
Håkan
Tranås
Svedberg
Victoria
Härnösand
Svensson
Johan
Härnösand
Svensson
Per-Olov
Sollefteå
Svensson Wiklander
Maria
Peppster AB
Swang
Håkan
Sundsvall
Telhammer
Stina
OK Nolaskogsarna
Tervo
Susanna
IFK Lidingö SOK
Thelenius
Anna
Sundsvall
Thomson
Tobias
ADAK SK
Thorzelius
Andreas
SOFT
Thunberg
Ida
Runacademy
Tirén
Johan
Baldershage RR
Tirén
Olof
Härnösands cykelklubb
Tiselius
Karl
OK Hammaren
Tjäder
Clas
Härnösand
Tobey
Emelie
Sundsvall
Toss
Fredrik
Umeå
Tuvesson
Ola
Sundsvalls OK
Tuvesson
Malin
Sundsvalls OK
Ulriksson
Andreas
Danderyd
Ulriksson
Anna
Danderyd
Vedin
Anders
Sundsvall OK
Vennström
Ann
Sundsvall
Vestman
Annika
Bondsjöhöjdens IK
Vigetun
Monika
Sidelake Runners
Vigetun
Henric
Sidelake Runners
Vikdahl
Andreas
Häggdånger
Vilks Paulsson
Isak
Elefantgudens IF, Saltsjö-Boo
Vosveld
Christina
Härnösands cykelklubb
Wassbrink
Stefan
Singelsökersällskap OK
Weidringer Fahlqvist
Birke
Tärnaby IK Fjällvinden
Wennstig
Andree
Alnö
Werner
Peter
Tralltrollen
Westerberg
Annelie
Nocout
Westfal
Jessica
Ankarsvik
Westfal
Jesper
Ankarsvik
Westin
Camilla
ULLÅNGER
Widmark
Magnus
Härnösand
Wikman
Hans
Kovlands IF
Wilhelmsson
Hampus
Östersund
Wirén
Per
Oslo
Wiren
Linda
TEAM NSF OSLO
Zackrisson
Niklas
Ranta runt Grebo
Zackrisson
Johan
Grebo Svartåkare
Zimmer
Agnes
Sundsvall
Antal anmälda: 299
Efternamn
Förnamn
Klubb eller ort
Ahlberg
Sandra
Härnösand
Åhlin
Ulrika
Skogsflanörerna Tröskverk
Ahnlund
Catrine
Härnösand
Åkermarck-Mähönen
Ramona
IFK Lidingö SOK
Albertsson
Mikael
Sundsvall
Albertsson
Johanna
Sundsvall
Alexandersson
Martin
Härnösand
Almquist
Linda
Sundsvall
Amnow
Frida
Härnösand
Andersson
Lena
Härnösand
Andersson
Jonas
UHSK
Andersson
Viktor
UHSK
Andersson
Charlotte
IFK Umeå
Andersson
Jakob
UHSK
Arvidsson
William
Smedjebacken
Åsard
Anna
Röstengränd
Asp
Erik
Team LUTE
Backlund
Daniel
Härnösand
Bäcklund
Daniel
Åre
Bäckman
Mikael
Härnösand
Bäckman
Isabelle
Härnösand
Bäckström
Therese
Bjurholms IF
Balkén
Louise
Falun
Bengtsson
Linn
Sundsvall
Berg
Maria
Härnösand
Bergfors
Christina
Malmö
Berglund
Sanna
Härnösands OK
Berglund
Charlotta
Yttertavle
Berglund
Mattias
Yttertavle
Berglund
Simon
Bondsjöhöjden IK
Berglund
Ida
Härnösand
BERGSTRÖM
Eva
LR/TS Sundsvall
Bizot
Nathalie
Bromma
Björklund
Veronica
Långsele
Blomberg
Marie
LYCKSELE
Blomberg
Joachim
LYCKSELE
Blomqvist
Johanna
Sundsvall
Bogren
Oliwer
BIK Skidor
Borglund
Sarah
Härnösands OK
Boström
Linnéa
Brännan Roadrunners
Brydolf
Eva
Skogsflanörerna Tröskverk
Brydolf
Erik
Skogsflanörerna Tröskverk
Bylund
Ulrika
Härnösand
Byström
Marlene
Domsjö
Carlbom
Charlotta
Brännan Road Runners
Carlsson
Jennifer
Västerås
Carvallo
Andrea
HÄRNÖSAND
Chorell
Isa
BRR Härnösand
Coulon
Fabrice
Härnösand
Dahlbacka
Ia
Stockholm
Dahlman
Lars
Mentaru
Dahlqvist
Anna
Kramfors
Domeij
Tove
Sollefteå
Drejare
Joakim
Härnösand
Edberg
Malin
Anna 40
Edblad
Christer
KB65 Hockey
Edholm
Kristina
Härnösand
Edlund
Cecilia
TIMRÅ
Edström
Hanny
Härnösands OK
Elmqvist
Sara
Härnösand
Enckell
Erika
Medskogen
Engberg
Felicia
Kramfors
Engberg
Nils
Härnösands OK
Engberg
Eskil
Härnösands OK
Engelhardt
Nicole
ONE-RacingTeam
Engström
Fredrik
Sundsvall
Ericsson
Lars
Hemsö IF
Eriksen
Øyvind
Sundsvall
Eriksson
Linnéa
Örnsköldsvik
Eriksson
Hobbe
Härnösand
Eriksson
Andreas
Timrå
Eriksson
Jens
Sundsvall
Eriksson Bergström
Sofia
Härnösand
Esselström
Ann-Sofie
Härnösand
Finnström
Therese
Hudiksvall
Fjällstedt
Evy
Koberga Runners
Forsbert
Sofia
Älandsbro
Forssell
Peter
Örnsköldsvik
Forssell
Åsa
Domsjö
Forssell
Karin
Härnösand
Fränberg
Maria
Sundsvall
Fryklund
Ulf
Lonesome runners
Fryksten
Linn
Härnösand
Goes
Anna
Härnösand
Gomez
Anna
Härnösands Draghundsklubb
Gönczi
Johan
Härnösand
Granström
Fredrik
Matfors Simsällskap
Gustafsson
Jörgen
UMEÅ
Hagberg Thulin
Malin
Alingsås
Hägglund
Emma
Umeå
Hägglund
Sofie
Trastvägen trailrunners
Häggstrand
Marie
Södertälje
Haglund
Sanne
Härnösand
Hagnäs Moderatho
Helena
Härnösands OK
Hamrén
Janne
Friluftsfrämjandet Härnösand
Hansson
Sofia
Härnösand
Hänström
Lova
Sundsvall
Hänström
Sofia
Sundsvall
Hedberg
Sandra
Linköping
Hedlund
Eija
Farsta
Hedlund
Roger
Farsta
Hellbacka
Runa
Rävsön
Hellström
Simon
BRR Härnösand
Henning
Lovisa
Öbacka LK
Hernell
Lena
Umeå
Hillgren
Johanna
Dala
Hjorth
Gunilla
Intersport
Höglund
Sebastian
Bondsjöhöjden IK Skidor
Högman
Stefan
Härnösand
Holmberg
Jonas
Härnösand
Hoppman
Hans
Örnsköldsvik
Hughes
Leon
Härnösand
Hydén
Tove
Åre
Isaksson
Anny
Arnäsvall
Jääskeläinen
Liisa
Rossön
Janulf
Örjan
IF Rycket
Järlehag
Margareta
Matfors
Joensuu
Lukas
Kovland
Johannsson
Daniel
Härnösand
Johansson
Linda
Sundsvall
Johansson
Daniel
Skorped SK
Johansson
Hampus
Krf
Jonsson
Anneli
Sundsvall
Jonsson
Pernilla
Härnösand
Jonsson
Ida
Härnösand
Jonsson
Marie
Sundsvall
Jönsson
Kristina
Sundsvall
Jönsson
Thomas
Sundsvall
Jonsson
Mona
Anna 40
Kalucza
Sebastian
Umeå
Kalucza
Sara
Umeå
Karlsson
Marie
Sundsvall
Karlsson
Lova
Alnö Race Team
Karlsson
Richard
Team ELVVS
Karlström
Kalle
Blodsmak IK
Karlström
Anna
Blodsmak IK
Kjelsson
Monica
Härnösand
Klar
Maria
Lidingö
Krona
Camilla
INSJÖN
Kruus
Linnéa
Solna
Lake
Edvin
Lucksta IF
Lambe
Erik
Uppsala
Lantz
Andreas
Härnösand
Lantz
Li
Härnösand
Larsson
Anders
Härnösand
Larsson
Anna
Söders Orientering
Larsson
Daniel
Härnösand
LARSSON
GÖRAN
SUNDSVALL
LARSSON
ERIK
SUNDSVALL
Lec-Alsén
Ingela
Frösön
Liljeborg
Sandra
Sundsvall
Lillieroth
Malin
Umeå
Lindahl
Elsa
Härnösands OK
Lindblad
Jan-Erik
Härnösand
Lindblad
Malin
Härnösand
Lindén
Sofia
Selånger SOK
Lindh
Anton
Härnösands Discgolfklubb
lindholm
britt-mari
friskis&svettis sundsvall
Lindström
Joel
Härnösand
Lingell
Malin
Sundsvall
Ljungström
Anna
Uppsala
Lohf
Lara
Umeå
Lönn
Mia
Härnösand
Lundahl
Kristina
Vi Sportiga
Lundbäck
Anna
Friskis & Svettis
Lundberg
Camilla
Umeå
Lundberg
Madeleine
Anna 40
Lundgren
Linda
Holmsund
Lundgren
Anders
Härnösand
Lundgren
Tommy
Umea
Lundqvist
Mats
Röstensgränd
Magnusson
Eva
Team Magnusson
Magnusson
Martina
Umeå
Magnusson
Hanna
Sundsvall
Maistedt
Frida
Sundsvall
Malm
Ebba
Strömbäck, Umeå
Månberg
Jenny
Sundsvall
Månsson Waldehagen
Camilla
Härnösand
Markström
Roger
Frösö IF
Martinsson
Elisabeth
Sollefteå
Martinsson
Emil
Kiruna
mjönes
liv
Stockholm
Moderatho
Tilia
Härnösands OK
Molander
Marie
Härnösands DHK
Molin
Gustav
Härnösand
Näsmark
Caroline
Sollefteå
Näsström
Jessica
Domsjö IF
Nilsson
Sara
Härnösand
Nilsson
Andreas
Sundsvall
Nilsson
Lena
Hara if
Norberg
Alexander
Härnösands OK
Norberg
Charlotte
Anna 40 år
Nordh
Sara
Härnösand
Nordin
Håkan
Härnösand
Nordin
Angelica
Umeå
Nordin
Oscar
Carlslid umeå
Nordlander
Robert
Älandsbro
Nordling
Marlene
Bergeforsen
Nordström
Monica
Skogsflanörerna Tröskverk
Norrby
Jenny
Sala
Nyberg
Andreas
Dårskapens motionärer
Nygren
Anna
Oslo
Nylund
Rickard
Matfors
Öberg
Johan
Sundsvall
Öhrling
Ingela
Trafikverket Region Mitt
Ölander
Emma
Sundsvall
Olofsson
Charlotta
Sundsvall
Olofsson Nording
Mattias
Team ELVVS
Olsson
Tess
Skärholmen
Olsson
Johanna
Lingbo
Olsson
Elisabeth
Lingbo
Olsson
Ulrika
Öbacka löparklubb
Öman
Maja
Härnösand
Orfanopoulou
Eleni
Umeå
Örtegren
Malin
Skarpnäck
Österberg
Sonja
Vi Sportiga
Östlund
Iza
Baggersch IK
Östlund
Vilma
Baggersch IK
Persson
Emma
Umeå
Persson
Richard
Bjästa
Pölchen
Denise
Berlin
Prytz
Anna
Härnösand
Rasmusson
Sebastian
Öbacka LK
Rehnström
Matilda
Härnösand
Rekvik
Sara
Sundsvall
Rohdén
Louise
Sundsvalls OK
Rönnlund
Åsa
Stigsjö
Rosenberg
Martina
Medskogen
Russell
Kristina
Härnösand
Saar
Hanna
Hanna & Lars löparklubb
Sälg
Katarina
Härnön
Sälg
Alexander
Härnösand
Salmonsson
Lisa
Örebro
Schwartz
Daniel
Härnösand
Selin
Katarina
Duveds IF
silverhav
andreas
Umeå
Simensen
Erika
Öbacka LK
Sjödén
Lena
Hudiksvall
Sjödin
Rickard
Bondsjöhöjdens IK skidor
Sjödin
Hans
Bondsjöhöjdens IK skidor
Sjögren
Louise
Härnösand
Sjölander
Jesper
Härnösand
Sjölander
Maya
Härnösand
Sjölund
Mats
BRR Härnösand
Sjölund
Jenny
NYLAND
Sjöström
Pär
Härnösand
Skoglund
Gudrun
Härnösand
Skoglund
Anna
Härnösand
Skogström
Ida
Härnösand
Skyttberg
Nina
Härnösand
Söderberg
Rasmus
Gävle
Söderholm Hellgren
Ulrika
Svala IF
Söderlund
Mattias
Härnösand
Sparreus
Henrik
Hilding är bäst
Sparreus
Marie
Karlberg Runners/Öbacka Löparklubb
Stjernbrandt
Albin
Umeå
Stjernström
Lisa
Kovland
Storkamp
Vivian
Sundsvalls ok
Strandberg
Jonathan
Härnösand
Strid
Peder
Telia IF
Sund
Fabian
OK Hammaren
Sund
Melker
OK Hammaren
Sundberg
Jennifer
Luleå
Sundell
Anna
Bondsjöhöjdens IK
Sundgren
Ulrika
Härnösand
Sundin
Malin
Skogsflanörerna Tröskverk
Sundlöf
Siv
Gussjö
Sundquist
Anna
Stockholm
Svanberg
Lena
SBAIF Sollefteå
Svanholm
Ann
Härnösand
Svanholm
Stefan
Härnösand
Svedin
Björn
Nobel Aktiv
Tegström
Peter
Team ELVVS
Tengzelius
Monika
Grängesberg
Tengzelius
Alexander
ABB IF
Thunström
Martina
Härnösand
Tjärnström
Madelene
Domsjö
Toljamo
Laila
Ullånger
Träthaug
Bjarte
Örnsköldsvik
Unander
Malin
Sundsvall
Utter
Henrik
Ankarsvik
Välitalo
Björn
Örnsköldsvik
Vedin
Sebastian
Härnösand
Velander
Annie
Hägersten
Viberg
Paula
Härnösand
Vigren
Jens
Sundsvall
Vilhelmsson
Anders
Alnö
Vilhelmsson
Therese
Hallen
Wedin
Björn
Härnösand
Wedin
Anna
Lonesome Runners
Welin
Anna
Sundsvall
Westerberg
Maria
Sundsvall
Westerlund
Fredrik
Ramviks Slocknade
Widinghoff
Andreas
Solna
Widinghoff
Lisen
Solna
Wik
Emma
Härnösand
Wikner
Bitte
Härnösand
Wikner
Karin
Härnösand
Zingmark
Carl
Umeå